• Coed 3rd/4th Teams Lists

     

    TEAM #1

    Coach: Shawn Groves 

    Practice Time & Location: Dillon, Wednesday 6:00-7:30 p.m.

    Bates, J; Fetters, Z; Fleming, J; Groves, D; Humphries Jr., R; Humphries, R, Johnson, J; Simmons, H; Thomas, A

     

    TEAM #2

    Coach: Anthony Mull

    Practice Time & Location: Thursday, Randels 6:30-8:00 p.m.

    Burley, A; Davis, R; Harding, L; Jefferies, C; Little, A; Martin, P; Mull, A; Phillips, X

     

    TEAM #3

    Coach: James Walton

    Practice Place & Time: Monday, Dye Gym A 7:00 -8:30 p.m.

    Bryant, D; Ellis, J; Jones, S; Rhodes Jr., A; Robertson, J; Taylor, T; Walton, J; Washington, A

     

    TEAM #4

    Coach: Josh Parker

    Practice Place and Time:  Dye, Tuesday 6:30 - 8:00 p.m.

    Allen, M; Bradley, G; Brandon, J; Darby, J; English, M; Majeed, I; Price, J; Rawls, D; Sims, K

     


    Coed 5th/6th Teams Lists

     

    TEAM #5

    Coach:  Ken Flourney

    Practice Place and Time:  Randels, Monday 7:00-8:30 p.m.

    Council Jr., S; Fisher, A; Jones, J; Majeed, M; Murphy, R; Nichols, Z; Rose-Molina, A; Stevens, J; White, K; Wilkins, X

     

    TEAM #6

    Coach:  Jose Hinejosa Jr and Zachary McDonald 

    Practice Place and Time: Dye, Friday 6:00-7:30 p.m.

    Davis, J; Evans, B; Hinejosa III, J; Jackson, D; James, B; Moses, D; Richmond II, C; Smith, A; Snyder, J; Spillers, E

     

    TEAM #7

    Coach:  Theresa Mosley and Rico Mosley

    Practice Place and Time: Randels, Friday 6:30-8:30 p.m.

    Briggs, A; Curtis, P; Harris, R; Harris, R; Harriston, K; Johnson, C; Lewis, B; Moore, P; Toins, J; Williams, S

     

    TEAM #8

    Coach:  Shenik Hill

    Practice Place and Time: Dye, Monday, Gym B 7:00-8:30 p.m.

    Boyland, M; Boyland, S; Bush, N;  Bush, X; Chamberlain, R; Dunlap, M; Greenlee, S; Lee, N; Ratynski, E; Reid, N; Suniga, M; Wells, A

     


     

    Coed 7th/8th Teams Lists

     

    TEAM #9

    Coach:  Shenik Hill

    Practice Place and Time: CAMS, Friday 7:00-8:30 Old gym

    *** PRACTICE ON OCTOBER 19, 2018 will be from 5:30 - 7:00 p.m. ***

    Al-Sakkai, M; Brooks, J; Burrill, B; Campbell, T; Donaldson, D; Poole, C; Stevens, J

     

    TEAM #10

    Coach:  John Jenkins III and Jeffrey Marsden

    Practice Place and Time: CAMS, Friday 7:00-8:30 p.m. New gym

    Alvarez, A; Baker, S; Cook, D; Hancock, B; Lewis III, B; Mosely, E; Smith, A

     

    TEAM #11

    Coach:  Johnny Ward

    Practice Place and Time: CAMS, Friday 7:00-8:30 p.m. New gym

    Chamberlain, D; Glasstetter, P; Hairston, K; Hightower, J; Kumar, S; Thames Jr, T; Williams, D